Den stromů 2. + 3. třída

Věděli jste, že i stromy mají svůj den D? Den stromů se slaví 20. října nejen v České republice, ale i v ostatních zemích Evropy. Tento den nám má připomenout, jak důležité pro nás a naši planetu stromy jsou. V rámci oslavy tohoto dne jsme vyrazili na vycházku do přírody, poznávali jsme jednotlivé stromy a keře. Také jsme vytvořili interaktivní knížku – lapbook. Lapbook je „kniha“ složená z mnoha interaktivních prvků, které spojuje společné téma. Na základě této knihy si žáci procvičují svou paměť a rozvíjí své komunikační schopnosti. Při tvorbě pracovali ve dvojicích, kde zúročili informace získané o stromech. Kde strom roste, jak vypadá, jaké má plody, listy, jaké je jejich využití. Vytvořili si tak krásný výukový materiál, podle kterého bude učení hračka.

Solverwp- WordPress Theme and Plugin

Přejít nahoru
Přejít na začátek