Prosinec

Poslední měsíc v kalendářním roce patří vánočním přípravám, zdobení, koledování….

Ani ve škole a školní družině jsme vánoční přípravy nepodcenili a v příjemné atmosféře jsme si připravili vánoční program a vystoupili s ním na obecním Rozsvěcování vánočního stromu, pekli cukroví i slané pečivo, zdobili školu, nazdobili vánoční stromeček vlastnoručně vyrobenými ozdobami, připravili dárečky pro naše nejbližší a moc jsme se těšili na Adventní kavárničku pro rodiče. Ve školní družině připravili výzdobu kavárničky ve vánočním duchu, páťáci v informatice vytvořili nápadité nápojové lístky s nabídkou kávy, připravili dekoraci na stolečky připravené v tělocvičně, která se jedno středeční odpoledne proměnila v kavárničku. Žáci a žákyně starších ročníků skvěle zvládli role hostitelů. Nabídka kávy a vánočního cukroví byla bohatá a velmi nás potěšilo, že si čas našla spousta rodičů a přišli se podívat na vánoční program, dát si kávu, čaj, …, ochutnat cukroví a popovídat si o všem možném. Přišli i mladší nebo starší sourozenci žáků a připojili se k příjemně strávenému odpoledni. Školní družina obohatila program nabídkou nápaditých vánočních výrobků a dárečků.

Před odchodem na vánoční prázdniny jsme nezapomněli ani na tradiční koledování na obecním úřadě.

Teď už hurá na vánoční prázdniny.

… na viděnou v roce 2024

 

Solverwp- WordPress Theme and Plugin

Přejít nahoru
Přejít na začátek