ŠD – ZA ESKYMÁKY DO GRÓNSKA

ŠD – ZA ESKYMÁKY DO GRÓNSKA
Hned první den v lednu jsme zjistili, že Ježíšek nezapomněl ani na školní družinu. Nadělil nám spoustu nových hraček, her i tvoření. Vše jsme důkladně prozkoumali a vyzkoušeli.
Poté, co jsme si dárků pořádně užili, jsme se vydali za Eskymáky do Grónska, zjistit, jak žijí, kde bydlí, co jedí. Vytvořili jsme si zmenšený model jejich vesnice, vyrobili z papíru Eskymáky s naší podobou, lední medvědy ve sněhu a postavili si vlastní iglú. Nejlepší stavby byly oceněny. Naučili jsme se poznávat zvířecí stopy, nejdříve jen tištěné a pak jsme se vypravili na pátračku do přírody. Našli jsme jich spoustu a většinu jsme dokázali přiřadit ke konkrétnímu zvířeti. Pár stop jsme vyzkoušeli odlít i ze sádry.
Na závěr měsíce proběhla celodružinová pexesiáda.

Solverwp- WordPress Theme and Plugin

Přejít nahoru
Přejít na začátek