Noc s Andersenem

I letos jsme se zapojili do 24. ročníku oblíbeného projektu Noc s Andersenem, který si klade za cíl podporu dětského čtenářství, při níž děti nocují ve školách či knihovnách u příležitosti výročí narození dánského pohádkáře Hanse Christiana Andersena.  Ve čtvrtek 21. března jsme se sešli v 18:00 ve škole a s sebou si přinesli karimatky, spacáky, polštářky a vydatné občerstvení. Naše nocování zahájili žáci 5. třídy a zahráli nám pohádky pomocí pantomimy. Poté jsme se vydali řešit zajímavé úkoly, ty byly ukryty na různých místech Mistřic. Po cestě jsme potkávali pohádkové bytosti, které nám předaly důležité indicie, které jsme potřebovali k rozluštění kvízu. Poté následovala diskotéka, četba …. Celý večer jsme si užili a již nyní se těšíme na příští nocování.

Solverwp- WordPress Theme and Plugin

Přejít nahoru
Přejít na začátek