ŠD – březen – jaro je tu

V měsíci březnu jsme se rozloučili se zimou a konečně přivítali jaro. Ne vždy tomu počasí odpovídalo, ale my se nenechali odradit a vyrazili do okolí pozorovat změny v přírodě a první jarní kytičky. Začali jsme také s přípravami na Velikonoce. Vyrobili jsme si papírové tulipány a narcisy, běhací kuřátko, skákající zajíce a zasoutěžili si v hodu na kurník. Ti nejlepší vrhači byli odměněni. Proběhla i celodružinová akce – hledání velikonočního vajíčka. Děti hledaly rozstříhanou mapu, ukrytou ve vejcích, která je navedla k velikonočnímu pokladu. Nezapomněli jsme ani na ponožkový den aneb Světový den Downova syndromu. Na závěr měsíce jsme si popovídali o velikonočních tradicích a zvycích a popřáli si krásné svátky jara.

Solverwp- WordPress Theme and Plugin

Přejít nahoru
Přejít na začátek