Legoland v družině

V měsíci květnu jsme se ocitli se ŠD v LEGOLANDU. Popovídali jsem si, co to je a kde ho můžeme navštívit. Navrhli jsme si vlastní, družinový plán Legolandu, postavili nejrůznější stavby z lega, zahráli si hry s legem – Hasiči zachraňují
Legoland, Kdo vyšplhá výš. Na začátku května jsme tvořili dárečky pro maminky a nacvičovali malou scénku na Den matek. Maminky vypadaly dojatě, tak jsme nejspíš uspěli. Nezapomněli jsme ani na pobyt na čerstvém vzduchu, prošli jsme okolí Mistřic, zašli na náves i hřiště a nakreslili jsme si křídou bludiště, které jsme na čas zdolávali. Když počasí nevyšlo, vrhli jsme se na tvoření a vyrobili si létajícího motýlka. Na závěr května jsme uspořádali družinové Grand Prix a zazávodili si o nejrychlejšího jezdce ovládacích autíček. No a už nás čeká poslední školní měsíc, ve kterém se vydáme po stopách pirátů a budeme hledat jejich ukrytý poklad.

Solverwp- WordPress Theme and Plugin

Přejít nahoru
Přejít na začátek