ŠD – prázdninový obchůdek

Jak známe přísloví říká – bez práce nejsou koláče. U nás v družince by se dalo říct, že bez práce nebyly tento rok Zlaťáky ani Marvelky. Tento týden jsme v obou odděleních školní družiny ukončili celoroční hry.  První oddělení školní družiny tak ukončilo svou celoroční hru Vzhůru na palubu. Děti sbíraly Zlaťáky za splněné úkoly v podobě tvoření, luštění, ale také za slušné chování a pomoc ostatním. Druhé oddělení zase ukončilo svou celoroční hru Výcvik superhrdinů.  Tady děti zase sbíraly naše smyšlené superhrdinské platidlo, které jsme pojmenovali Marvely.  A tak jak každý během roku pracoval, tak i „nakupoval“ v našem prázdninovém obchůdku. První si šly vybrat děti s největším počtem bodů a pak další a další. Dostalo se úplně na každého, protože všichni během roku pracovali, jen každý svým tempem. Tak pro letošek by se dalo pomalu říct, AHOJ školo a NAZDAR prázdniny!

Solverwp- WordPress Theme and Plugin

Přejít nahoru
Přejít na začátek